23 lutego 2024 r.  obchodziliśmy dzień upamiętniający naszego patrona - Jana III Sobieskiego. Coroczne obchody i celebracja tego dnia stały się tradycją naszego liceum, podczas której nie tylko wspominamy wielkiego króla Polski, lecz także doskonale się bawimy.

DSC6948

21 lutego 2023 r.  obchodziliśmy dzień upamiętniający naszego patrona - Jana III Sobieskiego. Coroczne obchody i celebracja tego dnia stały się tradycją naszego liceum, podczas której nie tylko wspominaliśmy wielkiego króla Polski, lecz także doskonałe się bawiliśmy.

img 3458 1

10 marca 2022 roku w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona. Uczniowie klasy 3aG zaangażowali się w organizację apelu poświęconego Janowi III Sobieskiemu.

DSC9046

W tym roku (11.02.2020 r.) szkolne obchody Dnia Patrona miały nietypowy przebieg. W związku z nauczaniem online przeniesione zostały do świata wirtualnego.

Dnia 20.02.2018 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona. Podczas uroczystej gali rozegrał się finał konkursu na scenkę o życiu króla Jana III Sobieskiego. Do finału przeszło 5 klas: 1a, 1b, 1f, 2a, 2b.

10 5

9 lutego 2017 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

11 3

2 lutego 2016 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

16 3

20 marca 2015 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

01 16

26 października 2012 roku odbył się pierwszy etap corocznego konkursu Wiedzy o Królu Janie III Sobieskim, w którym udział brały klasy pierwsze i drugie. Trzyosobowe reprezentacje każdej z grup zmierzyły się z pytaniami dotyczącymi życia naszego wielkiego patrona. Dużą wiedzą o nim wykazały się klasy Id, IIb oraz IIc, które zakwalifikowały się do następnego etapu. W dalszej części konkursu przygotowały one prezentację multimedialną dotyczącą historii naszej szkoły w okresie XX-lecia międzywojennego.

10 4

Dnia 3 lutego 2012 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona - Jana III Sobieskiego.

16 2

2 lutego  2011 r.nasza szkoła obchodziła święto Patrona - króla Jana III Sobieskiego. Tego dnia spora część naszej społeczności szkolnej zaprezentowała się w strojach barokowych, przebrana za szlachtę , a także za zakonników i chłopów. Na korytarzach można było spotkać przedstawicieli różnych grup społecznych z czasów kiedy panował król Jan III Sobieski.

11 2