31 stycznia 2011 roku na uroczystym apelu dyrektor szkoły, pani Bożena Conradi podsumowała osiągnięcia uczniów z I semestru.
Jako pierwsi zostali wyróżnieni najlepsi uczniowie w szkole:
- Natalia Mazur - IIIB
- Julia Słowy - IF
- Anita Cymann - Ig
- Eliza Ciszewska - IIF
- Patrycja Kurska - IIIE
- Maja Mielewczyk - IIIG
- Dominika Wicon - IA
- Kinga Jarmulewska - IG
- Cezary Przybyła - IIB
- Adrian Grzegorzewski - IIH
- Karolina Lange - Ic
oraz w poszczególnych klasach.
Uczniowie uczestniczą w licznych olimpiadach i konkursach. Finaliści etapów regionalnych:
- Cezary Przybyła - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej (II 2011)
- Karol Faechnrich - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej (II 2011)
- Patrycja Skierka - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady geograficznej (II 2011)
- Mateusz Urban - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej (II 2011)
- Milena Jankowska - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Geograficznej (II 2011)
- Adam Jankowski - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Filozoficznej (II 2011)
- Agata Krukowska - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Filozoficznej (II 2011)
- Iwona Hinz - finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
- Robert Śpiewakowski - finalista etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
- Dominik Szreder - finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej
- Tomasz Cieśla - laureat etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej
- Krzysztof Bojarski - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Łacińskiego
- Karolina Osowska - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Polskiego
- Weronika Nadzikiewicz - zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej
Finaliści konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich:
- Natalia Mazur kl. IIIE - etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UMK - Toruń
- Konrad Halman kl. IIIE - II miejsce w wojewódzkim konkursie matematycznym ALFIK
- Marcin Janik kl. IIID - II etap Konkursu Bałtyckiego z języka angielskiego
- Monika Lidzbarska kl. IIA - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu "Dyktando Kaszubskie"
- Monika Płomin kl. IIE - I nagroda w V Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych im. A. Luterka, II nagroda za monodram
- Maciej Blaszke kl. IIF - I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Form Teatralnych
- Marta Janiak kl. IIF - III miejsce w Ogólnopolskim przeglądzie Małych Form Teatralnych
- Karolina Lange kl. IC - II miejsce w Pomorskim Konkursie Plastyczno Literackim na kartkę świąteczną
- Angelika Socha kl. IC - III miejsce w Pomorskim Konkursie Plastyczno -Literackim na kartkę świąteczną
- Maja Stefanowska kl. IC - III miejsce w Pomorskim Konkursie Plastyczno- Literackim na kartkę świąteczną