Z wielką radością informujemy, że uczniowie maturalnej klasy politechnicznej – Wiktoria Nawrocka i Wojciech Zarychta zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu Wygraj Indeks 2020 z fizyki i matematyki.

mat fiz logo

Zwycięstwo naszej drużyny w V edycji Pomorskich Meczów Matematycznych.

W środę 05.02.20 odbył się kolejny mecz matematyczny. Jest to nie tylko rywalizacja, ale także fantastyczna okazja by nauczyć się czegoś nowego, by zdobyć doświadczenia w publicznych wystąpieniach oraz prezentowaniu własnych racji.

zdj002.1

27 lutego uczniowie naszej szkoły brali udział w finałowym etapie konkursu "Matematyka bez granic". W całym kraju do konkursu przystąpiło 18 691 tysięcy uczniów z klas 8 szkół podstawowych i pierwszych klas szkół ponadpodstawowych.

zdj007

Z radością informujemy, że nasi uczniowie Katarzyna Kania, Wiktoria Nawrocka, Paweł Wilczewski, Piotr Żurawski i Paweł Szankin zostali zakwalifikowani do II etapu konkursu MATEMATYKA, FIZYKA I INFORMATYKA W TECHNICE.

image001

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczniów, którzy jako jedyni z powiatu wejherowskiego zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”.

nowy

W dniu 12 grudnia 2019 odbył się w naszej szkole mecz matematyczny. Jest to forma zawodów matematycznych angażująca drużyny z różnych szkół ponadpodstawowych.

image004

Miło mi poinformować, iż nasza drużyna zakwalifikowała się do ćwierć finału
V edycji Pomorskich Meczy Matematycznych.

Znaleźliśmy się w gronie ośmiu najlepszych drużyn w województwie. Gratuluję całemu zespołowi, w skład którego wchodzą:  Wiktoria Nawrocka (kapitan), KingaTłuścik, Piotr Żurawski, Katarzyna Kania, Jakub Labuda, Kamila Treder, Paweł Wilczewski, Wojciech Zarychta, Karol Bochiński, Paweł Szankin, Jakub Ebertowski i Łukasz Toporek.

Joanna Lekner