W Imieniu dyrekcji ZSP nr I składam całej społeczności szkolnej wszelkiej pomyślności i satysfakcji z okazji inauguracji nowego Roku Szkolnego 2012/2013.

02 2

Dla nas wszystkich jest to szczególny rok, gdyż wkraczamy w kolejny etap reformy edukacji, dotyczący wdrażania nowejpodstawy programowej. Pierwszoklasistomżyczę spełnienia oczekiwań i nadziei. Przed Wami tylko 2,5 roku nauki, wytężonej pracy, aby właściwie przygotować do egzaminu maturalnego. Wykorzystujcie każdą chwilę z doświadczonymi, świetnymi nauczycielami naszej Szkoły.Maturzystom życzę wytrwałości, uporu, niesłabnącego zapału, aby nie tylko zdać maturę, ale zdobyć jak najwięcej punktów na poziomie rozszerzonym z wybranych przez Was przedmiotów.

Niech spełnią się Wasze marzenia o wybranym kierunku studiów i dobrej pracy zawodowej.