Dnia 24 czerwca 2014 roku jak co roku odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. W zmaganiach sportowych wzięły udział reprezentacje klas I i II. Młodzież rywalizowała w 6 konkurencjach: tenis ziemny, piłka nożna, streetball, palant, przeciąganie liny, piłka siatkowa.

10 6

Centralną częścią szkolnego święta sportu były zawody o Puchar Dyrektora ILO w tenisie ziemnym. Do turnieju zgłosiło się 20 amatorów tenisa. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Budnik, w kategorii chłopców puchar zdobył Dorian Suchomski.

Młodzież chętnie rywalizowała w poszczególnych konkurencjach, w atmosferze dużych emocji i dobrej zabawy.

Nie lada atrakcją tego dnia było otwarcie kącika rekreacyjno-integracyjnego wyposażonego przez Starostwo w piecyk grillowy.

Na uwagę zasługuje wysoka frekwencja uczniów w szkole, mimo zbliżających się wakacji.

W czasie wakacji szkolna strefa sportowo-rekreacyjna jest otwarta dla wszystkich uczniów i rodziców. Udostępniamy bezpłatnie kort i sprzęt do tenisa ziemnego. Zapraszamy.

Dyrektor ZSP nr 1.