Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie „Sobieskiego” oraz Stowarzyszenie Absolwentów zapraszają na 4. koncert „Ku dobru”. Pragniemy śpiewem i słowem pokazać, że nie zgadzamy się na zło, jakim jest nienawiść, pogarda dla człowieka, krzywdzenie innych słowem i czynem. Chcemy także udowodnić, że „ludzi dobrej woli jest więcej”. Jak się okazuje słowa piosenki Czesława Niemena są prawdą uniwersalną, czego dowodem są działania Polaków niosących pomoc uchodźcom z Ukrainy. Postanowiliśmy włączyć się w tę akcję pomocy. Wierzymy, że wszyscy, którzy pojawią się w naszym liceum, wezmą udział we wspólnym śpiewaniu i aukcji prac uczniowskich oraz podarunków, jakie ludzie wielkiego serca przeznaczą na aukcję.

W koncercie wezmą udział nauczyciele, uczniowie i absolwenci naszego liceum oraz zaproszeni goście. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

Ku dobru 4 PLAKAT