W dniu 4 kwietnia 2022 na stadionie w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Biegi były silnie obsadzone, w rywalizacji szkół ponadpodstawowych wzięło udział 9 zespołów w kategorii dziewcząt i 9 chłopców.

IMG 20220405 105832

 

Mimo braku medali indywidualnych zespoły spisały się bardzo solidnie, zwłaszcza zespół dziewcząt który wygrał rywalizacje zajmując pierwsze miejsce i tym samym będzie reprezentował szkołę i powiat w zawodach wojewódzkich (Derc Kinga (1b LO), Domagała Wiktoria (2e LO), Janca Agata (2h LO), Kotłowska Aleksandra (2e LO), Roksz Julia (3c LO), Ulatowska Iga (1e LO).
Chłopcy natomiast bo zaciętej rywalizacji, nieznacznie ulegli Elektrykowi – różnica dwóch punktów na pięciu startujących, zajęli trzecie miejsce. (Chełminiacki Mateusz (3aG LO), Jabłoński Antoni (3e LO), Karbownik Kacper (3e LO), Kozel Mikołaj (2a LO), Kurowski Kajetan (2f LO), Mufel Grzegorz (3d LO), Wiśniewski Michał (3cG LO).

Trenerzy: Beata Lenz i Artur Śmielak.