W dniach 24-27.05.2022 gościliśmy panią dyrektor Ayşe Eren oraz nauczyciela Kemala Uslu z Abdullah Mürşide Özünenek Anadolu Lisesi w Ankarze.Celem wizyty był tzw. job shadowing czyli obserwacja pracy zagranicznej szkoły partnerskiej w ramach programu Erasmus+.

PHOTO 2022 05 25 14 44 18 002

Goście mieli okazję zapoznania się z polskim systemem edukacji, wymiany doświadczeń, poznania metod pracy oraz projektów realizowanych w szkole, a nawet spróbowania tradycyjnych polskich potraw przygotowanych przez uczniów. Zwiedzanie Wejherowa i Gdańska, odkrywanie piękna powiatu wejherowskiego, poznawanie historii i kultury Kaszub stanowiły dodatkową atrakcję. Cieszymy się, że podczas tej wizyty mogliśmy odwzajemnić ogromną życzliwość i gościnność, jakiej doświadczyliśmy w 2019 roku odwiedzając turecką szkołę  https://liceum1.pl/job-shadowing/turcja