Dnia 13 września 2022r. aż 34 tegorocznych absolwentów otrzymało certyfikaty Cambridge English B2 i C1. Uczniowie przystąpili do egzaminów językowych w maju i czerwcu tego roku.

zmniejszony rozmiar certyfikat

Za realizację projektu przygotowującego uczniów do egzaminów językowych Cambridge English (FCE/CAE) odpowiada Pani Barbara Kaczykowska. Najlepszym uczniom indywidualizowano tok współpracy na lekcjach, kółku języka angielskiego, konkursach i projektach, również w trakcie zajęć online. Ponadto wszystkim uczniom zainteresowanym poszerzeniem wiedzy z przedmiotu oraz egzaminami językowymi zaproponowano dodatkowe zajęcia przy wykorzystaniu materiałów i technik egzaminacyjnych. W czasie zajęć zainteresowani uczniowie pracowali samodzielnie z materiałem oraz z nauczycielem i otrzymywali informacje zwrotne o swoich postępach.

Gratulujemy!