W dniu 4.10.2022 r. w Parku im A. Majkowskiego w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasi reprezentanci doskonale i dojrzale prowadzili swoje pojedynki. Po niezwykle emocjonującej walce zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zdobyli srebrne medale.

biegi przełajowe 2022

Reprezentacja dziewcząt: Ulatowska Iga 2e, Domagała Wiktoria 3e, Kotłowska Aleksandra 3e, Pionk Julia 1g, Szpakowicz Oliwia 3d, Roksz Julia 4c, Konopka Zuzanna 3h, Janca Agata 3h, Kędziora Oliwia 3e, Wasiek Paulina 3f
Reprezentacja Chłopców: Karbownik Kacper 4e, Telszewski Filip 1h, Kurt Paweł 4f, Mufel Grzegorz 4d, Czuczeło Maciej 2e, Ptach Paweł 2e, Zabłoński Piotr 2e, Śmielak Marceli 3e, Jabłoński Antoni 4e
Trener, opiekun: Artur Śmielak, Beata Lenz