Dnia 10 listopada 2022 r. odbyły się szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział we wspólnym śpiewaniu hymnu, które zostało poprzedzone wystąpieniem przedstawiciela Młodzieżowej Rady Powiatu Wejherowskiego - Antoniego Hinca oraz obejrzeli film o powrocie Pomorza do Rzeczypospolitej. 

20221111 123958

 

Obchodom towarzyszył konkurs na klasowe zdjęcie "My i flaga", w którym zwyciężyła klasa Ih oraz quiz z wiedzy o odzyskaniu niepodległości, w którym pierwszym miejscem podzieliły się klasy 2a i 4e.
Nad całością szkolnych obchodów czuwał Profesor Marcin Lilla, natomiast Profesor Beata Płotka wraz uczennicami Zuzanną Sową, Aleksandrą Szulc, Izabelą Wawrzyniak zadbały, by odśpiewanie hymnu o godz. 11:11 odbyło się w bardzo uroczystej atmosferze.

11 listopada br. przedstawiciele społecznosci szkolnej, wraz z pocztem sztandarowym Szkoły, uczestniczyli w powiatowo-miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.