W środę 4 stycznia 2023 r. w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie odbyło się uroczyste podsumowanie I etapu XI Powiatowego Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni i wyróżnieni w tym etapie konkursu organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie pod patronatem naukowym Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego.

MicrosoftTeams image 2023 01 11T132331.605

Kacper Siniecki 4e zajął 2 miejsce, zaś Klaudia Konkol 4f oraz Ostap Lozovyy 4f zostali wyróżnieni.
Wymienieni uczniowie wezmą udział 23 marca 2023 r. w etapie finałowym tego konkursu na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy i umiejętności z zakresu matematyki, fizyki i informatyki w szkołach oraz pomoc w rozwijaniu talentów uczniów najbardziej uzdolnionych.