Tym razem słowem i muzyką tkać będziemy gobelin wielokulturowy. Koncert ma nas kierować ku DOBRU, a tym dobrem jest MUZYKA, łagodząca obyczaje oraz SŁOWO poetyckie, pobudzające najczulsze struny naszej duszy. 

ku dobru 1

Wystąpią nasi absolwenci , uczniowie naszego liceum oraz PZS nr4: Nikodem Bladowski, Waleria Bondarenko, Marta Byczk, Alicja Czoska, Agata Dejk, Amelia Dopke, Bartosz Dołżyński, Natalia Grębowicz, Zuzanna Gulczyńska, Hanna Huz, Sofia Gosheva, Adrianna Klinkosz, Oliwia Klawikowska, Zofia Kowaczewić, Jędrzeja Kwaśnicki, Alicja Lesner, Zuzanna Noga, Maksymilian Nowak, Oliwia Plichta, Iryna Popovych, Julia Roksz, Miłosz Sobczak, Zuza Sowa, Maja Werczyńska, Maria Warkusz, Daria Wituk, Zuzanna Zając.
Gościem specjalnym będzie Zespół „Trzeci Peron” w składzie: Agnieszka Kostencka, Andrzej Marczyński, Adam Idźkowski, Wit Zientkiewicz oraz Marta Piastowska (SP nr9) .
Aukcję poprowadzi Dawid Gulcz wraz ze swoją świtą, a w roli konferansjerów wystąpi Malwina Malinowska i Jacek Bruhn. Kwota zebrana podczas aukcji zostanie przekazana na pomoc Domom Dziecka w Ukrainie.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Początek koncertu godz. 16:00. Przewidywany koniec - godz. 18:00, ale czy tak będzie, zobaczymy. Miejsce spotkania: aula liceum „Sobieskiego”.