W środę 12 kwietnia 2023 r. klasy pierwsze (C i G) wybrały się na wykład pt. SOCIAL MEDIA MONSTER, dotyczący uzależnienia od mediów społecznościowych.

Prelekcję  poprowadziI pan Jurand Sobiecki – psycholog i biolog medyczny, doktorant w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Gdańskiego.

MicrosoftTeams image 26

Wykład pana Juranda Sobieckiego był bardzo ciekawy i poruszał aktualny temat dla współczesnej młodzieży. Uczniowie przed wykładem  mieli okazję obejrzeć animację filmową pt. Belle" oszałamiającą wizualnie, szczerą i przejmującą opowieść o dorastaniu w erze mediów społecznościowych. 

                                                                                                                                                                                                                                                           Liwia Konkol 1g