Z przyjemnością informujemy , że  uczeń naszej szkoły Ostap Lozovvy ( klasa 4f )  został laureatem i zajął pierwsze miejsce w XI edycji konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”.

gala 1

 Ten trójdyscyplinarny konkurs jest organizowany przez Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 w Wejherowie.

Uroczyste zakończenie XI edycji konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”odbyło się 20 kwietnia 2023 roku w ramach Dni otwartych UMG na Wydziale Elektrycznym. Galę uświetnił wykład mgr. inż. Dawida Budnarowskiego pt. „Rozszerzona i Wirtualna Rzeczywistość jako narzędzia dydaktyczne i szkoleniowe”.

Laureatom dyplomy oraz nagrody wręczyli: Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie mgr inż. Jacek Tomczak oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki. Laureaci uzyskali także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym bez postępowania rekrutacyjnego.

Serdecznie gratulujemy Ostapowi oraz jego nauczycielom.