Z dumą informujemy, że nasza rozbudowa otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." Wyróżnienie zostało wręczone podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie na ręce Pani Starosty Gabrieli Lisius, Pana Mirosława Lademanna – Naczelnika Wydziału Edukacji, Pani Dyrektor Katarzyny Bojke oraz autora projektu Pana Wojciecha Pomierskiego. Wyróżnienie przekazane zostało również głównemu wykonawcy inwestycji, firmie Krzysztof Wroński Concept Bau.

 E43A1981 002

W 27. edycji Konkursu udział wzięło ponad 533 inwestycji z całej Polski, a do finału zakwalifikowało się 91. W ścisłej finałowej czołówce znalazły się inwestycje reprezentujące większość regionów Polski, tym bardziej cieszymy się, że budynek naszej szkoły został doceniony przez Jury Konkursu w kategorii obiekty edukacji, szkolnictwa i nauki. Dzisiaj uroczyście zawiesiliśmy wyróżnienie w godnym miejscu, a do wspólnego świętowania zaprosiliśmy również przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Maję Werczyńską i Dawida Sarbaka.