W dniu 12 października 2023 r. w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Młodzież rywalizowała na dystansie 1150m. 

MicrosoftTeams image 2023 10 13T100744.657

Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Samochodówki zdobywając złote medale w obu kategoriach. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli odpowiednio dziewczęta drugie miejsce – srebrne medale, chłopcy natomiast bo bardzo emocjonującej końcówce i zaciętej walce na ostatnich metrach trzecie miejsce – brązowa medale.

Dziewczęta startowały w następującym składzie: Agata Janca 4h, Laura Rutkowska 1e, Paulina Wasiek 4f, Zuzanna Drechnowicz 2h, Iga Ulatowska 3e, - rezerwowe: Zofia Sądej 1c, Aleksandra Kotłowska 4e, Joanna Mitkowska 2e, Oliwia Sieracka 1e.

Chłopcy startowali w następującym składzie: Marceli Śmielak 4e, Leon Ciapa 2h, Maciej Kitowski 2d, Cyprian Buja 2c, Franciszek Pleger 1e, Filip Teleszewski 2c, rezerwowi – Olaf Józefczyk 2a, Hubert Walaszkowski 2d.