Lekcje z przymrużeniem oka...któż nie chciałby takich mieć przez cały rok szkolny? Niestety, pojawiły się tylko na scenie 13 października 2023 roku podczas szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszym liceum.

 DSC3352

Przedstawienie było parodią szkolnej rzeczywistości: lekcji, mądrości zeszytów i , oczywiście relacji uczeń - nauczyciel. Niektórzy Widzowie, mimo sugestii narratorów, że podobieństwo do osób czy zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe, doszukiwali się analogii w wyglądzie, słowach- kluczach z Osobami z naszego Sobieskiego, o czym z pewnością świadczyły wybuchy śmiechu. Ciekawe Kto Kogo widział na scenie?
Nie zabrakło też piosenek, którymi uczniowie klasy 2c, 2b , 2a i 3c przeplatali kolejne scenki, ukazując w nich brak miłości do matematyki, trudy nauczania języka angielskiego i więź między uczniami a nauczycielami, o czym świadczą słowa: Nauczycielu, jesteś mi naprawdę bliski.
Mamy nadzieję, że w trakcie całego roku szkolnego nie zabraknie wyrozumiałości i sympatii nie tylko między nauczycielami i uczniami.