W Naszej szkole jest wielu utalentowanych uczniów, a galeria szkolna to odzwierciedlenie ich pasji, uczuć, zaangażowania i poświęconego czasu. Każdy ma inne spojrzenie na świat, a obiektyw, ołówek czy pędzel stanowią narzędzie zdolne wyrazić punkt widzenia, kreatywność i wyobraźnię.

1280

 

Oto jak autorzy komentują swoje prace:

~ Tymek: ,,Uwielbiam te kolory, architekturę i nowe miejsca, które mogę uwiecznić na zdjęciach".

~ Mimo że portrety są czarno białe, zapierają dech w piersiach, dzięki Ali.

~ Książka to zawsze bardzo dobry pomysł na spędzanie czasu, a dodatkowo tło jeziora uzupełnia klimat zadumy, który przekazała Agata poprzez swoją fotografię.

~ Aga: ,,Niczego nie planuję, robię zdjęcia spontanicznie i dla siebie, po prostu pragnę wyrazić siebie".

~ Nowy punkt widzenia, patrzenie do góry, a nawet świeży górski klimat i ciepło lata przekazuje nam Asia w swoich klimatycznych zdjęciach.

~ Werka: ,,Jak gdzieś idę i nie mam aparatu przy sobie, to jest to najgorsza rzecz, jaką mogę zrobić".

~ Hania: ,,Moje prace tworzę spontanicznie i nie traktuję ich jako nic poważnego, przez co wynik bywa zaskakujący nawet dla mnie".

~ Beata: ,,Sztuka to coś, dzięki czemu można wyrazić siebie. Cudowne, że może to zrobić każdy, nieważne, czy ma w tym doświadczenie, czy nie".

Jesteśmy utalentowani na wiele sposobów i w różnych dziedzinach, stale szukamy sposobów ekspresji i pomysłów na wyrażenie siebie. Najważniejsze, aby robić to, co się kocha, co pasjonuje i napędza, daje siłę i energię do działania oraz radość.

Zapraszamy do szkolnej galerii sztuki  i zachęcamy do podzielenia się swoim talentem ze społecznością „Sobieskiego”.

 

Agnieszka Czarnecka – uczennica klasy 4E