W dniu 15 listopada 2023 r. w ZSP nr 3 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Liceliada w Koszykówce 3 x 3 Dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział siedem zespołów.

IMG 20231115 110302

Reprezentanci naszej szkoły trafili do grupy B - 3 zespołowej, w której rywalizowali  z „Samochodówka” i II LO z Rumi. Pierwszy mecz po zaciętej walce wygrała Samochodówka, drugi z II LO miał podobną dramaturgię i  zakończył się naszym zwycięstwem. W Półfinale walczyliśmy z gospodarzem – PZS 3, mecz dostarczył wielu wrażeń i był na wysokim poziomie z wieloma ciekawymi akcjami z obu stron. Po porażce półfinałowej walczyliśmy z zespołem z Redy o trzecie miejsce, mecz przebiegał w spokojnej atmosferze pod naszą kontrolą, zespół zdobył zasłużone III miejsce - brązowe medale. Gratulujemy!

Skład: Joanna Lazik 3a, Agata Czoska 2b, Amelia Kożyczkowska 2d, Maja Pellowska 3e, Zuzanna Farkowska 2f - trener A. Śmielak.