Nadszedł wyczekiwany przez nowych uczniów naszej szkoły dzień 8 września 2023 roku. Z radością klasy pierwsze uczestniczyły w tradycyjnym, corocznym wyjeździe integracyjnym do Porzecza. Zapowiadał się słoneczny dzień, a tam czekała na nich wspaniała przygoda, przyjazne towarzystwo i wiele atrakcji. Zabawom towarzyszyła rywalizacja między równoległymi klasami, co miało zacieśnić więzi pierwszaków.

MicrosoftTeams image 6

Otrzęsiny odbyły się w formie rozmaitych gier i zabaw, takich jak: strzelanie z łuku, spływ pontonami, gra "w flagi", wspinaczka, wspólne tańce i wiele innych. W przerwie między zadaniami młodzież miała czas na pyszny obiad. Tradycyjny bigos i owocowy kompot jak zawsze wzmocniły pierwszoklasistów i pozwoliły na dalszą zabawę.