Poprawione plakat do druku CMYK koncert ku dobru LPowalska

 

6. Koncert „Ku dobru”
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.
Nauczyciele i uczniowie „Sobieskiego” zapraszają na kolejną edycję koncertu „Ku dobru”, w którym wystąpią uczniowie i absolwenci naszego liceum. Prezentacji piosenek, utworów muzycznych towarzyszyć będą słowa poezji różnych pokoleń.
Aby nadać temu spotkaniu charakter optymistyczny, pełen wiary w moc dobra tworzonego przez ludzi, towarzyszyć nam będzie piosenka „Trwaj, chwilo, trwaj”. Chcielibyśmy,
by w 5 rocznicę śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (przypomnijmy, że impulsem do zorganizowania pierwszego koncertu była chęć zamanifestowania naszego protestu przeciwko krzywdzie drugiego człowieka ) wybrzmiały słowa utworu autorstwa P. Dakowicza „Niech się w tym pędzie zabliźni /Sumienia rana”.

Wśród wykonawców zobaczymy:  Agatę Deik, Natalię i Paulinę Grębowicz, Magdę Hazukę, Zuzię Jaszczak, Oliwię Klawikowską, Alicję Torebko, Laurę Rutkowską, Maję Werczyńską, Amelię Dopke, Izę Wawrzyniak, Alicję Czoskę, Kacpra Cyrankowskiego, Oliwię Noculak, Martę Byczk, Natana Wałdowskiego oraz zespoły "Na chwilę", "Mistaken", "Last", a także absolwentów: Zuzę Gulczyńską, Roksanę Jocz. Aukcję poprowadzi Dawid Gulcz (absolwent).

Podczas koncertu odbędzie się aukcja prac oraz upominków przekazanych przez uczniów i sympatyków naszego liceum, więc potrzebne są nie tylko otwarte serca. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc dzieciom na Ukrainie. Pamiętajmy, że wojna jeszcze trwa.

Spotkajmy się 17.02.br w auli naszego liceum w godz. 15:00-18:00.
Serdecznie zapraszamy.