8 marca 2024 roku, jako delegacja naszej szkoły, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród Cambridge w ramach współpracy z British Council. Gala odbyła się w Ambasadzie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie. Nasza szkoła została wybrana jako jedna z trzech najlepszych placówek edukacyjnych w Polsce, co stanowi ogromne wyróżnienie dla naszej społeczności szkolnej. 

IMG 3897

Podczas wyjazdu mieliśmy okazję wziąć udział w inspirujących warsztatach „Stronger Together”, które pozwoliły nam poszerzyć wiedzę na temat możliwości i siły młodych ludzi w społeczeństwie oraz rozwinąć umiejętności interpersonalne. Były to dla nas bardzo wartościowe zajęcia.

Wyjazd ten był nie tylko okazją do odbioru prestiżowej nagrody, lecz także do wzmocnienia więzi w naszej społeczności szkolnej oraz poszerzenia horyzontów edukacyjnych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego niezapomnianego doświadczenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować naszą szkołę w tak ważnym wydarzeniu.

Uczniowie klasy 2h i 3d