W dniu 11.03.2024 r. w PZS nr 3 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Koszykówce Dziewcząt, w rywalizacji wzięło udział 7 zespołów. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których rywalizacja toczyła się systemem - każdy z każdym.

IMG 20240311 120126 1

Do rozgrywek finałowych awansowały zespoły: gospodarz PZS nr 3, PZSn4, PZS nr 1 i II LO Rumia. Rywalizacja została zdominowana przez PZS nr 3, który wygrał zawody zdobywając złote medale, drugie miejsce wywalczyła reprezentacja PZS n4, na trzecim miejscu rywalizację ukończyła reprezentacja PZS nr 1 w Wejherowie. Dziewczyny podczas rozgrywek pokazały charakter i duże zaangażowanie. Jak najbardziej zasłużyły na brązowa medale, w walce o srebro zabrakło trochę szczęścia i skuteczności.
Skład: Czoska Agata (2b LO), Farkowska Zuzanna (2f LO), Formela Julia (2b LO), Kożyczkowska Amelia (2d LO), Kreft Agata (2h LO), Lazik Joanna (3a LO), Pionk Emilia (1c LO), Sieracka Oliwia (1e LO), Strzebrakowska Alicja (1h LO), Wilkowska Laura (2e LO)

Trener: Artur Śmielak