Jak co roku w naszej szkole w dniu 22 marca 2024 r. odbył się Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - edycja powiatowa. Uczestniczyli w nim uczniowie z pięciu szkół ponadpodstawowych w powiecie.

 DSC7635

Konkurs składał się z etapu pisemnego, w którym młodzież rozwiązywała test jednokrotnego wyboru.

Do etapu wojewódzkiego organizowanego przez sejmik wojewódzki zakwalifikowało się trzech uczniów z naszej szkoły : Franciszek Józefczyk ( I miejsce), Nikodem Bladowski ( II miejsce) - uczniowie kl. 2 a i Maria Brodnicka( III miejsce) z klasy 1a.
Etap wojewódzki, będzie miał miejsce w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku w dniu 12.04.2024 r. Trzymamy kciuk i życzymy sukcesów w Gdańsku.
Opiekunem merytorycznym uczniów są nauczyciele historii i wos-u p. Ewa Brzoskowska i p. Marcin Graczyk.