27 marca 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Majkowskiego  w Wejherowie odbył się Powiatowy Przegląd Teatrów Jednego Aktora “Dotyk teatru”. W zmaganiach brali udział uczniowie szkół powiatu wejherowskiego. Nasz uczeń Marcel Pańko kl. III C zdobył II miejsce i uznanie jurorów.

sukcesy artystyczne kopia

 W tegorocznych eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wzięli udział uczniowie z naszej szkoły w następujacych kategoriach :

 recytacja -  II m. Marcel Pańko kl.III c
 poezja śpiewana - I m. Anna Ebertowska, III m. Maja Stefaniszyn

Finalistom życzymy powodzenia podczas eliminacji wojewódzkich - 12-13 kwietnia w Gdyni.

sukcesy artystyczne

Miło nam poinformować, że nasze szkolne poetki odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie Literackim “Niektórzy lubią poezję". 

Zuzanna Urbanowicz z  klasy I C zajęła II miejsce, natomiast Oliwia Lejman z klasy I B oraz Wiktoria Styn z klasy III A otrzymały wyróżnienia. Ich wiersze zostały opublikowane w X Tomiku  Poezji Uczniowskiej, dostępnej także w naszej bibliotece.

Gratulujemy zwycięzcom oraz polonistom p. Edycie Łysakowskiej - Sobiczewskiej, oraz p. Beacie Płotce.