Na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralno-Kabaretowym “Wieżowisko” Jakub Milewczyk – aktor Teatru “Prawie Lucki”- zdobył wyróżnienie w kat. monodram  Kuba zaprezentował spektakl “Reżyser” będący kolażem tekstów J.Tuwima.

dsc8386 1

 Kuba może być zadowolony z nagrody, jak i występu. Konkurencja w tym roku była duża. Wystąpił m.in. świetny, wielokrotnie nagradzany, znany widzom OPMFT “Luterek” - Łukasz Sajnaj z Chojnickiego Studio Rapsodycznego, który zaprezentował monodram Bon Voyage, w reż. G. Szlangi, oraz Marcelina Majer (ją także oglądaliśmy na tegorocznym “Luterku”) z monodramem Kisielin, w reż. W.Majer-Szreder. To oni zostali laureatami najwyższych miejsc i ten fakt chyba nikogo nie dziwi. “Gdybym wcześniej wraz z prof. E.Łysakowską oraz z rodziną, która zawsze sekunduje moim występom, przystąpił do pracy nad spektaklem, zapewne osiągnąłbym więcej. Strajk nieco pokrzyżował nam plany. W przyszłym roku zamierzam także wystartować na gniewińskim przeglądzie. Już zaczynam poszukiwanie tekstów”- dodaje Kuba. Wierzymy, że słowa dotrzyma.