Dnia 19 września 2019 r.na zaproszenie biblioteki szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z naszą absolwentką, tegoroczną maturzystką – Karoliną Joachimczyk. Spotkanie odbyło się w "Galerii Obok" w kameralnej atmosferze.

 DSC4102 1

Brali w nim udział uczniowie klas 1a, 1eg wraz z nauczycielami: p. B. Cieślak,p. M. Cierocka, M. Niemczuk i M. Wawrzyniak. Nasze spotkanie zaszczyciła obecnością również pani dyrektor K. Bojke.
Podczas spotkania Karolina chętnie opowiedziała młodzieży o kulisach powstania książki, swojego warsztatu pracy, pomysłów twórczych, współpracy z wydawnictwami. Wspominała także swoje szkolne lata - Karolina uczyła się w klasie o profilu politechnicznym.
W podziękowaniu za spotkanie, podarowała szkolnej bibliotece swoją książkę "Konarzyny", aby uczniowie mogli zapoznać się z jej twórczością.
Mamy nadzieję, że spotkanie, a także możliwość rozmowy, zainspirowała naszych uczniów do tworzenia własnych tekstów.

 DSC4095

 DSC4098