We strzodã, 4 gòdnika troje uczniów z naji Szkòłë wzãło swój ùdzél w Kònkùrsu Wòjewódzczégò Krézu w Rëmi.
Krzysztof Wyborski, Weronika Grubba i Karolina Okrój, to pierwszoklasiści, którzy zdołali uporać się z dlugą listą lektur obowiązkowych. Ochoczo przychodzili na zajęcia z opiekunem, które miały usystematyzować wiedzę i przygotować ich do rozwiązania testu.

73504770 2446416468932607 1649128379212890112 o

 

W tym roku wspomógł nas w naszych działaniach uczeń klasy drugiej, Błażej Pionk, który poświęcił czas, aby przygotwać prezentację multimedialną na temat Zbrodni Piaśnickiej- Kaszubskiego Katynia. Dziękujemy Patrykowi za zaangażowanie.

Już niedługo wybieramy się do Gdańska na kolejny etap Olimpiady!
Trzimta za nas nokcë!
Mónika Lidzbarskô
szkólnô

 

W tym roku wspomógł nas w naszych działaniach uczeń klasy drugiej, Błażej Pionk, który poświęcił czas, aby przygotwać prezentację multimedialną na temat Zbrodni Piaśnickiej- Kaszubskiego Katynia. Dziękujemy Patrykowi za zaangażowanie.

Już niedługo wybieramy się do Gdańska na kolejny etap Olimpiady!
Trzimta za nas nokcë!
Mónika Lidzbarskô
szkólnô