29 stycznia 2020 r. w czytelni I Liceum Ogólnokształcącego im Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie odbyło się kolejne w tym roku szkolnym spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy z powiatu wejherowskiego. Zorganizowane zostało przy współpracy z Filią Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Wejherowie.

 

84300900 2673651402711983 5047626092324585472 o

 

W naszej bibliotece gościłyśmy ponad 30 osób, które przywitała dyrektor pani Katarzyna Bojke. Koleżanki obejrzały prezentację multimedialną pt. "Dobre praktyki bibliotekarskie"  dokumentującą nasze działania, następnie zwiedziły bibliotekę, która przeszła gruntowny remont. Uczestniczki miały mozliwość obejrzenia wystroju biblioteki, jak również "podglądnięcia" zastosowanych rozwiązań. Ogromne wrażenie wywarł wygląd czytelni i wypożyczalni, a także nowoczesne wyposażenie w sprzęt multimedialny i komputery. Spotkanie zakończyło omówienie spraw bieżących dotyczących działalności bibliotek, przedstawienie komunikatów oraz planów na najbliższe miesiące.