Wbrew pozorom, życie przyszłego maturzysty nie polega jedynie na wtykaniu nosa w książki. Każdego z nich czeka także świetna zabawa na tradycyjnej i uroczystej studniówce. Bal tegorocznych trzecioklasistów odbył się dziesiątego stycznia w hotelu Faltom w Rumi.

 

83872969 2594218504132604 8778199935049793536 n

Elegancko ubrani młodzieńcy i czarujące swym wdziękiem panie wykazały się znakomitymi umiejętnościami tańca prezentując tradycyjnego poloneza. Zaraz potem wzniesiono toast mający uczcić ten wyjątkowy wieczór, a pani dyrektor oraz przedstawicielka rodziców zaszczyciła nas swoją przemową. Nadszedł także element wieczoru, na który wyczekiwali wszyscy, szczodry obiad mający pozwolić uczniom wytrwać aż do samego końca imprezy. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie bawili się świetnie, tańcząc w rytm muzyki oferowanej nam przez DJ Młode Wilki. Na tych, których zmęczył czas spędzony na parkiecie, zawsze czekała ciepła kawa i herbata oraz szwedzki stół wypełniony ciastkami i przekąskami. Na salę został wniesiony także przepyszny tort, pozwalający jeszcze bardziej wczuć się w uroczysty nastrój tej chwili. Pod koniec wszystkich ogarnęła nostalgia, bo przecież już za mniej niż sto dni skończy się czas naszej niewinnej młodości i będziemy gotowi by zacząć dorosłe życie.
Maturzyści "Sobieskiego"