W nowym roku szkolnym naukę w naszej szkole rozpoczęło 254 uczniów w ośmiu oddziałach klasy pierwszej LO dla mlodzieży. 

https://liceum1.pl/images/djmediatools/8-inauguracja-roku-szkolnego-2005-2006/01.jpg

Wzrosło zainteresowanie rozszerzoną geografią i biologią, więcbędą w tym roku po 2 oddziały z tymi wiodącymi przedmiotami. Poza tym w l klasie językowej z 6 godzinami języka angielskiego i 4 godz. języka niemieckiego. Zamierzamy umożliwić zdobycie certyfikatu w porozumieniu z British Council.
W związku z przejściem na emeryturę wicedyrektora, pani Danuty Dettlaff, od 1 września stanowisko to objęła zasłużona nauczycielka, nagradzana srebrnym krzyżem zasługi, nagrodami ministra i starosty - Pani Jadwiga Jędrej.
Wszystkim życzymy wytrwałości, uporu, niesłabnącego zapału i jak najmniej stresu.