Dnia 11 pażdziernika 2011 r. obchodzilismy w Szkole Święto Edukacji. Przedstawicielka Rady Rodziców pani Judyta Zygmuntowicz złożyła życzenia całej społeczności szkolnej, wręczajac piękny bukiet jesiennych kwiatów na ręce dyr. Bożeny Conradi.

03 5

 

Uczniowie klasy Ic pod kierunkiem pani Angeliki Jakubowskiej przygotowali urocze przedstawienie, które uświetniła pani prof. Jakubowska śpiewajac w duecie z uczennicą Martą Breza. Posłuchalismy też utworu gitarowego oraz fortepianowego w bardzo dobrym wykonaniu pierwszoklasistów - Pawła Kasprzewskiego oraz Artura Sychowskiego.

Samorząd Uczniowski wręczył symboliczną różę wszystkim gościom - nauczycielom seniorom, obecnym nauczycielom i innym pracownikom Szkoły.

W godzinach popołudniowych grono pedagogów udało się na uroczyste spotkanie do restauracji, gdzie dyrektor B. Conradi wręczyła Nagrody Dyrektora oraz nagrody jubileuszowe.