Dnia 3 marca 2015 z wizytą w naszej szkole gościł Pan Karsten Klepsvik, ambasador Norwegii w Polsce. Wraz z nim przybyła jego małżonka Heidi Klepsvik oraz płk. Oivind Oland Christensen, attache obrony, Michał Rzeszewicz, konsul a.h. w Konsulacie Królestwa Norwegii w Gdyni, Karina Gradowska-Karpińska, doradca d/s funduszy norweskich i Łukasz Grabowski, asystent ambasadora.

13 10

Celem wizyty była ocena sposobu wykorzystania pozyskanych przez powiat wejherowski funduszy na ogólnodostępne strefy rekreacji dziecięcej, które zostały wybudowane m.in. w naszej szkole.

Pomimo kiepskiej pogody Pan ambasador był bardzo zadowolony z wizyty - młodzież powitała go bardzo radośnie machając flagami i słowami w Jego narodowym języku. Podziękowaliśmy w ten sposób za możliwość korzystania z wielofunkcyjnych obiektów urozmaicających lekcje wychowania fizycznego.