Korzystając ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i tego magicznego, zimowego okresu, dnia 15.12.2009 r., w naszym Liceum odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz Podopiecznych Stowarzyszenia Wspierającego Osoby Dotknięte Chorobami Nowotworowymi "Bliźniacy.org".Akcję przygotowały i zorganizowały wolontariuszki z klasy Ib, z ogromną pomocą całej ekipy Bliźniaków.

01

 

Uczniowie Bukowej mogli wesprzeć ten szczytny cel kupując słodkości w postaci ciast i babeczek, upieczonych przez wolontariuszy, a także własnoręcznie wykonaną biżuterię, podarowaną przez Martynę Lubińską oraz ozdoby i kartki świąteczne zrobione przez dzieci niepełnosprawne z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wejherowie. Największym powodzeniem cieszyły się lukrowane babeczki, gdyż rozeszły się w mgnieniu oka już na pierwszej przerwie. Dzięki wszystkim darczyńcom udało nam się uzbierać 286 zł! Całość uzbieranych pieniędzy została przekazana na konto Stowarzyszenia. w imieniu Podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, aby właśnie w tym świątecznym okresie na twarzach Naszych Bliźniakowych Wojowników pojawił się wielki uśmiech radości i wdzięczności za okazanie im tak wiele serca, gdyż w tym czasie jest to dla nich największym wsparciem i motywacją do dalszej walki.