W sobotę 12 czerwca 2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar w Warszawie odbyła się najbardziej prestiżowa impreza sportowa w środowisku karate w Polsce – XXXII Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowało prawie 300 najlepszych karateków z całej Polski wyłonionych w eliminacjach wojewódzkich, w tym medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata.

IMG 4857

Zawodniczki i zawodnicy zmierzyli w takich konkurencjach jak kata (układ technik) indywidualne i drużynowe, kumite (walka) indywidualne i drużynowe, en-bu (wyreżyserowane układy walki) i fuku-go (dwóbój – formy ki-tei i kumite).

Organizatorem zawodów był Polski Związek Karate Tradycyjnego oraz Polski Związek Karate, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Z naszej szkoły w zawodach udział wzięli: Julia Mudlaff, Małgorzata Cyman i Adam Czoska, którzy trenują w Karate Klubie Wejherowo.

Julia Mudlaff, będąca reprezentantką kadry narodowej i wojewódzkiej w karate tradycyjnym, zdobyła 2. miejsce w konkurencji kata drużynowe.