Dnia 17 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbył się Charytatywny Kiermasz Ciast dla Inki Grzywacz. Pod patronatem Szkoły Podstawowej w Bolszewie "Sobieski" zbierał środki na leczenie i rehabilitację Inki, która zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną.

P 20210617 093112

Nasi uczniowie z wielką ochotą i zaangażowaniem przyłączyli się do tej inicjatywy. Przygotowane na kiermasz ciasta, przez Agatę Klawikowską i Julię Plecke z 2bg oraz Katarzynę Laskowska z 2g, były sprzedawane w szkole podczas lekcji i przerw. Aktywna sprzedaż prowadzona przez Amelię Ciskowską, Zofię Kamińską z 2c oraz Wiktorię Pałasz z 2fG przyniosła efekt, każdy włączył się w konsumpcję, wspomagając finansowo akcję.
Efekt zaangażowania społeczności "Sobieskiego" przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Wam, w ciągu zaledwie trzech godzin, udało się zebrać 1047,68 zł. Pieniądze trafią do rodziców Inki.
Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy. Po raz kolejny pokazaliśmy, że jako społeczność" Sobieskiego" mamy wielkie serca i potrafimy dzielić się dobrem!

Poniżej fotorelacja z wydarzenia.