W dniu 22 czerwca 2021 roku w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowali Dzień Sportu. W programie znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe, w których rywalizowały ze sobą poszczególne klasy.

img 20210622 wa0021

,

Zwycięzcami zostały następujące klasy:
piłka siatkowa – klasa 2 cG
streetball – klasa 2e
przeciąganie liny – klasa 2b
palant – klasa 2fG

We wszystkich konkurencjach brało udział bardzo dużo uczniów z naszej szkoły. Na trybunach kibicowali pozostali koledzy z klas oraz nauczyciele. Wszystkie konkurencje sędziowali nauczyciele wf oraz sędziowie z Samorządu Uczniowskiego, których też chcielibyśmy tutaj wyróżnić:

streetball
Paulina Kass
Antonina Kowalska
Maja Sikorska
Kacper Niedbała

piłka siatkowa
Tomasz Grzenkowicz
Szymon Szymański

palant
Anna Szczypior
Magdalena Milewicz

przeciąganie liny
Jacek Soczyk

sekretarz zawodów
Aneta Szyplak

Na zakończenie szkolnej rywalizacji wszyscy zwycięzcy i organizatorzy z SU otrzymali nagrody w postaci wafelków, które wręczała pani dyrektor Katarzyna Bojke.

Ponad pięciogodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny oraz dużo radości, a wszystko przebiegało w miłej atmosferze i przy bardzo ładnej słonecznej pogodzie.