Z radością powróciliśmy do tradycyjnych  wyjazdów integracyjnych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Na początku roku szkolnego zarówno uczniowie klas pierwszych, jak i drugich uczestniczyli w wyjeździe do Porzecza. Klasy drugie bawiły się 4 września, zaś klasy pierwsze tydzień później - 10 września.

PHOTO 2021 09 23 00 51 52 2

Aura sprzyjała integracji młodzieży, dla której przygotowane były różne konkurencje i zadania. Dzięki temu uczniowie mieli okazję nie tylko lepiej się poznać, ale także odkryć drzemiące w nich ukryte talenty. Młodzi ludzie po wyczerpujących zmaganiach mogli posilić się specjalnie dla nich przygotowanym, według tradycyjnej receptury, przepysznym bigosem. Zarówno za pierwszym, jak i drugim razem Porzecze żegnało nas słonecznie. To sprawiło, że uczniowie, mimo zmęczenia, kończyli wyjazd z uśmiechem na twarzach i w doskonałych humorach.