Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na LOGO biblioteki szkolnej. Celem konkursu jest wybór, spośród zgłoszonych prac, najlepszego znaku graficznego, który w uzupełnieniu logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego stanie się częścią identyfikacji wizualnej biblioteki szkolnej.

biblioteka konkurs logo

Założeniem konkursu jest również rozbudzanie wśród młodzieży wrażliwości estetycznej, kształtowanie postawy zaangażowania w sprawy szkolne.
Projekt logo powinien: być oryginalną pracą, kojarzyć się z biblioteką i identyfikować ze szkołą (zawierać nazwę: Biblioteka I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie), być łatwy do powielania i skalowania (powiększania obrazu bez utraty zawartości wizualnej).

Prace konkursowe należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 10 stycznia 2022 roku.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją zamieszczonego regulaminu