poniedziałek: 7:30 - 16.00
środa: 7:30 - 13.00
czwartek: 7:30 - 16:00
piątek: 8.00 - 17.00

Biblioteka od kilku lat prowadzona jest przez panie:

Mirosława Niemczuk, Monika Wawrzyniak

Biblioteka posiada bardzo bogaty księgozbiór, liczący ponad 24 000 książek, oczywiście lektury - najmniejsza ilość jednego tytułu - 50 egzemplarzy, fantastyka, thrillery, romanse, powieści obyczajowe i przygogowe. Znajdziecie tu zarówno całość cyklu o Harrym Potterze, jak i książki Doroty Terakowskiej, Andrzeja Sapkowskiego, R.R. Tolkiena, Terry’ego Pratcheta, Katarzyny Grocholi. Posiadamy dział z repetytoriami i testami maturalnymi. Corocznie księgozbiór uzupełniany jest o tzw. ”przeboje wydawnicze”.  Nasz katalogi dostępne są także online  - biblioteka.liceum.pl, każdy czytelnik może zarezerwować książkę, sprawdzić stan swojego konta i terminy zwrotów książek.

Każdego roku prenumerujemy kilkadziesiąt tytułów czasopism: metodycznych, popularnonaukowych, młodzieżowych, zarówno w języku polskim, jaki i obcych. Jako jedyna biblioteka szkolna posiadamy polskie edycje Voug'a i Harper's Bazaar.

Tak wygląda biblioteka...

wypozyczalnia1