Terminy konsultacji z nauczycielami w roku szkolnym 2021/2022

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie konsultacji za pomocą dziennika elektronicznego Librus.

 

Lp.Nazwisko i imiękonsultacje dla uczniówkonsultacje dla rodziców
1.Aleksandrowska Olga         środa, 14:15-15:00                piątek 11:25-12:10
2.Antoniuk Monikaponiedziałek, 15:10-16.00środa, 10:40-11:25
3.Biedrzycka Ewaczwartek ,14:15 - 15:00 wtorek 9:45-10:30
4.Bojke Katarzynaponiedziałek, 13.30-14:15 poniedziałek 14:15-15:00
5.Brzoskowska Ewa poniedziałek, 11:40-12:25
6.Cieślak Bernardetawtorek, 12:35-13:20wtorek, 11:40-12:25
7.Delbas Natalia piątek 9:45-10.30 wtorek, 12:35-13.20
8.Dębski Rafałw godzinach pracy psychologa
9.Dopke Dorotawtorek, 12:35-13.20wtorek, 16:10-16.55
10.Geffroy Beataw godzinach pracy biblioteki
11.Góralski Marekpiątek, 16:10-16:55piątek, 9:45-10:30
12.Graczyk Marcinczwartek, 9:45-10.30czwartek, 11:40-12:15
13.Grzenkowicz Lucynaponiedziałek, 13:30-14:15czwartek, 15:15-16:00
14.Jednacz Jędrzejśroda, 11:40-12:25środa, 14:20-15:05
15.Jezierska Bożenawtorek, 9:35-10:15środa, 9:45-10:30
16.Joachimiak Annawtorek, 15:20-16:05wtorek, 16:10-16:55
17.Kaczykowska Barbaraponiedziałek, 11:40-12:25poniedziałek, 14:25-15:10
18. Kalota Hannaśroda, 10:45-11:15 piątek, 13:30-14:00
19.Kamińska Anna  środa, 17:00-17:45piątek 17:00-17:45 
20. Kania Aleksandraśroda, 15:15-16:00  piątek 12.40:13.20
21.Keiss-Dolańska Daria  środa, 16:55-17:40środa 12:35-13:20 
22.Kilińska Nataliaponiedziałek 13:30-14:15wtorek 15:20-16:05
23.Kin Nataliapiątek, 9:45-10:30piątek, 40:40-11:25
24.Klein Mariolawtorek, 13:30-14:15wtorek, 13:30-14:15
25.Kłosińska Anetapiątek, 13:20 -14:05poniedziałek, 15:10-15:55
26. Knurek Agnieszkawtorek, 13:30-14:15 środa, 11:40-12:25
27. Kołodziej Barbaraponiedziałek, 14:25-15:10 
28.Krot Wioleta środa, 8:00-8:45 poniedziałek, 8:00-8.45 
29. Krupanek Michałśroda, 12:35-13:20 
30.Krzebietke Martyna środa 17:00-17:45 piątek, 10:40-11:25
31.Kuchanny-Ardigo Dorotaśroda, 14:15-15:00środa, 14:15-15:00
32.Kwidzińska Iwonaponiedziałek, 13:30-14:15poniedziałek, 8:50-9:35
33.Lassmann Magdalenaśroda, 9:45-10:30środa, 8:50-9:35
34.Lech Tadeusz  wtorek, 12:35-13:20 
35. Lekner Joannapiątek, 8:45-9:30 piątek 8:00-8:45 
36. Lenz Beataśroda, 13:30- 14:14 środa, 13:30- 14:14  
37.Lesner Tomaszponiedziałek, 8:00-8:45
38.Lewińska Martaśroda 8:00-8:45środa, 8:50-9:35
39.Lidzbarska Monikawtorek, 17:00-17:30 poniedziałek, 17:45-18:15
40.Lilla Marcinśroda, 15.20-16:05środa, 15.30-16:15
41.Łysakowska-Sobiczewska Edytaponiedziałek, 9:35-10:35
42. Makowska-Bedynek Justynaponiedziałek, 13:30-14:15 (KPSW) czwartek, 10:30-11:00 (ul. Bukowa)
44.Malawska Barbaraczwartek, 14:25-15:10 piątek, 8:00-8:45
45.Meger Adamczwartek, 13:30-14:14
46.Mierzyński Edwardczwartek, 11:25 -12:25  
47.Miziarska Ewaśroda, 10:40-11:25piątek, 8:50-9:35
48.Nowak Joannapiątek, 12:35-13:20piątek, 15:20:16:05
49. Partyka-Żminko Ewaśroda, 17:00 - 17:45 środa, 12:35 - 13: 20 
50.Płotka Beata czwartek, 12:35-13:20 czwartek, 12:35-13:20 
51.Rutkowska Aleksandraśroda, 14:25-15:10poniedziałek, 12:35-13:20
52.Serowy Dominika czwartek 9:45-10:30 czwartek, 10:40-11:25
53.Skrzynecka Marzenaponiedziałek, 15:10-16:00czwartek,15:10-15:40
54. Szmuda Jolantaw godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga 
55.Śmielak Arturczwartek, 12:35-13:20poniedziałek, 12:35-13:20
56.Tandek Dorotapiątek, 10:30-11:00
57.Walczewska Agatawtorek, 15:15-16:00
58.Wawrzyniak Monikaw godzinach pracy biblioteki
59.Wenta Aneta 
60.Wiktor Agnieszkapiątek, 12:35-13:20czwartek 40:-11:25
61.Wojnałowicz Anna piątek, 14:25-15:10piątek, 15:20-16:05
62.Zienkiewicz Martinawtorek, 10:40-11:25środa, 9:45-10:30
63. Żmudzka Monikaśroda, 10:40-11:25