Terminy dostępności z nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie konsultacji za pomocą dziennika elektronicznego Librus.

 

Lp.Nazwisko i imięTerminy dostępności  
1.Aleksandrowska Olgaśroda 8:30 – 9:30  
2.Antoniuk Monikawtorek 15:00 – 16:00  
3.Biedrzycka Ewaponiedziałek 13:20 – 14:20  
4.Bojke Katarzyna  poniedziałek 14:00 – 15:00
5.Brunke Radosławśroda 16:00 – 17:00 
6.Brzoskowska Ewaponiedziałek 7:45 – 8:45  
7.Burchardt Sylwiapiątek 7:50 – 8:50  
8.Delbas Nataliaczwartek 8:40 – 9:40 
9.Dettlaff Hannaponiedziałek 16:00 – 16:30  
10.Dębski Rafał środa 16:00 – 17:00
11.Geffroy Beata

  poniedziałek 12:45-13:15

środa 12:30-13:00

12.Graczyk Marcinwtorek 8:35 – 9:35  
13.Grzenkowicz Lucyna  środa 13:30 – 14:30
14.Jezierska Bożenapiątek 7:45 – 8:45 (co drugi tydzień)  
15.Joachimiak Annaponiedziałek 14:30 – 15:30  
16.Kaczykowska Barbaraśroda 8:30 – 9:30  
17. Kalota Hannaśroda 7:50 – 8:50  
18.Kamińska Anna piątek 7:00 – 8:00  
19.Kilińska Natalia poniedziałek 13:15 – 14:15 
20.Kin Natalia  poniedziałek 7:50 – 8:50
21.Klein Mariola wtorek 14:10 – 15:10 
22.Kłosińska Anetaczwartek 15: - 16:00  
23. Knurek Agnieszka  wtorek 7:50 – 8:50
24.Konkol Wojciechwtorek 13:15 – 14:15  
25. Konopińska-Karbownik Katarzynaponiedziałek 15:50 – 16:50 (co drugi tydzień)  
26. Kołodziej Barbaraczwartek 15:00 – 16:00  
27.Kwidzińska Iwonaśroda 8:40 – 9:40 
28.Krot Wioleta czwartek 15:00 – 16:00  
29.Kuchanny-Ardigo Dorotaczwartek 8:30 – 9:30 
30.Lassmann Magdalenaśroda 11:20 – 12:20 (co drugi tydzień)  
31.Lech Tadeusz  środa 15:30 – 16:30  
32. Lekner Joannawtorek 7:00 – 8:00  
33.  Lenz Beata  środa 8:35 – 10:35
34.Lesner Tomasz czwartek 7:00 – 8:00 
35.Lidzbarska Monika  poniedziałek 15:50 – 16:20
36.Lilla Marcinczwartek 15:10 – 16:10  
37.Łysakowska-Sobiczewska Edyta poniedziałek 13:15 – 14:15 (co drugi tydzień)
38.Maciejewska Kamila  środa 14:15 – 15:15
39.Makowska-Bedynek Justynaponiedziałek 14:15 – 15:15  
40.Malawska Barbarapiątek 7:00 – 8:00  
41.Mierzyński Edwardponiedziałek 15:00 – 16:00 
42.Nielek Tomaszpiątek 15:00 – 16:00 (co drugi tydzień)  
44. Noculak Daria  piątek 10:35 – 11:35
45.Nowak Joanna  czwartek 11:30 – 12:30
46. Piastowska Jolantaponiedziałek 12:30 – 13:30 
47.Płotka Beatawtorek 8:35 – 9:35  
48.Rutkowska Aleksandra  czwartek 15:00 – 16:00
49. Serowy Dominika   piątek 8:30 – 9:30
50.Sulik-Wysiecka Annawtorek 11:00 – 11:30  
51.Skrzynecka Marzena  środa 14:30 – 15:30
52.Skuza Magdalenapiątek 15:00 – 16:00  
53.Stencel Paulinaśroda 15:15 – 16:15 (co drugi tydzień)  
54.Szmuda Jolanta  środa 12:30 – 13:30
55.Sztuka Urszulawtorek 8:30 – 9:30  
56.Śmielak Artur piątek 15:00 – 16:00
57.Światłowska Patrycja środa 15:00 – 16:00
58.Tandek Dorota czwartek 15:00 – 16:00 (co drugi tydzień) 
59.Walczewska Agata wtorek 16:00 – 17:00
60.Wawrzyniak Monika

wtorek 13:30-14:00

czwartek: 14.30:15:00

61.Wicon Justynaczwartek 15:00 – 16:00  
62.Wiktor Agnieszka  wtorek 9:30 – 10:30
63.Wojnałowicz Anna wtorek 14.30-15.30