Terminy konsultacji z nauczycielami w roku szkolnym 2020/2021

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie konsultacji za pomocą dziennika elektronicznego Librus.

 

Lp.Nazwisko i imiękonsultacje dla ucznówkonsultacje dla rodziców
1.Aleksandrowska Olgaśroda, 12:15-13:00
2.Antoniuk Monikawtorek, 14:35-15:20środa, 15:35-16:20
3.Bianga Piotrwtorek, 14:00-15:00
4.Bojke Katarzynaczwartek, 8:00-8:45środa, 16:00-17:00
5.Brunke Radosławpiątek, 16:00-17:00
6.Brzoskowska Ewaponiedziałek, 10:35-11:10
7.Burchardt Sylwia poniedziałek, 13:00-13:45 czwartek, 13:00-13:45
8.Cieślak Bernadettaponiedziałek, 10:25-11:10środa, 12:10-12:55
9.Dettlaff Hannapiatek, 20:00-21:00-
10.Dębski Rafałw godzinach pracy psychologa
11.Derc-Długi Annaczwartek, 10:45-11:30czwartek, 11:30-12:15
12.Dopke Dorotaponiedziałek, 15:00-15:45poniedziałek, 15:45-16:30
13.Faechnrich Grażynawtorek, 8:00-8:45piątek, 11:25-12:10
14.Góralski Marekwtorek, 10-45:11:30czwartek, 8:55-9:35
15.Graczyk Marcinpiątek, 9:30-10:15
16.Grzenkowicz Lucynaponiedziałek, 13:00-13:45środa, 17:15-17:45
17.Jastrzębska Annawtorek, 14:35-15:20środa, 14:35-15:20
18.Jednacz Jędrzejwtorek, 11:25-12:10
19.Jezierska Bożenaponiedziałek, 13:00-13:45piątek, 8:45-9:30
20.Joachimiak Annaczwartek, 17:00-17:45środa, 11:30-12:00
21.Kaczykowska Barbarawtorek, 8:45-9:30 poniedziałek, 13:05-13:50 
22.Kalota Hannaczwartek, 13:05-13:50piątek, 13:05-13:50
23.Kamińska Anna Justynaczwartek, 7:15-8:00wtorek, 16:20-17:05
24.Kania Aleksandraśroda, 10:25-11:10piątek, 9:40-10:25
25.Kass Ewaponiedziałek, 8:45-9:30czwartek, 12:10-12:55
26.Keiss-Dolańska Dariaśroda, 16:30-17:15
27.Kilińska Nataliawtorek, 15:00-15:45poniedziałek, 8:00-8:45
28.Kin Nataliawtorek, 9:40-10:25środa, 9:40-10:25
29.Klein Mariolawtorek, 8:45-9:30
30.Kłosińska Anetaponiedziałek, 12:55-13:40
31.Knurek Agnieszkaczwartek, 11:25-12:10środa, 10:45-11:25
32.Kołodziej Barbaraponiedziałek, 17:15-18:00poniedziałek, 17:00 - 17:45
33.Krot Wioletaśroda, 16:30-17:15środa, 17:15-17:45
34.Krupanek Michałśroda, 16:30-17:15
35.Kuchanny-Ardigo Dorotawtorek, 13:50-14:35piątek, 8:00-8:45
36.Lassmann Magdalenaśroda, 8:45-9:30piątek, 8:00-8:45
37.Lech Tadeuszwtorek, 14:35-15:20
38.Lekner Joannaśroda, 9:40-10:25środa, 8:55-9:40
39.Lenz Beataczwartek, 13:50-14:35piątek, 9:40-10:25
40.Lesner Tomaszwtorek, 8:00-8:45wtorek, 8:45-9:30
41.Lidzbarska Monikapiątek, 14:15-15:45
42.Lilla Marcinwtorek, 16:30-17:15wtorek, 17:15-18:00
43.Łysakowska-Sobiczewska Edyta   wtorek, 11:15-12:00czwartek, 10:30-11:00
44.Makowska-Bedynek Justynaśroda, 9:40-10:20piątek, 9:00-9:30
45.Malawska Barbarapiątek, 8:00-8:45środa, 9:40-10:20
46.Meger Adamczwartek, 15:35-16:25piatek, 13:50-14:20
47.Mierzyński Edwardpiątek, 20:00-21:00-
48.Miziarska Ewaczwartek, 13:50-14:35wtorek, 8:45-9:30
49.Pallach Joannaczwartek, 13:05-13:50poniedziałek, 10:25-11:10
50.Piastowska Jolantapiątek, 12:10-12:55środa, 11:10-11:55
51.Płotka Beatawtorek, 11:25-12:10piątek, 8:45-9:30
52.Ruszkowska Małgorzataśroda, 13:05-13:50
53.Rutkowska Aleksandraśroda, 8:00-8:45poniedziałek, 8:00-8:45
54.Sauter Beataczwartek, 15:35-16:20wtorek, 15:35-16:20
55.Skrzynecka Marzenaponiedziałek, 14:15-15:00wtorek, 14:45-15:15
56.Szmuda Jolantaw godzinach pracy pedagoga
57.Śmielak Arturponiedziałek, 14:40-15:30czwartek, 14:00-15:00
58.Tandek Dorotaśroda, 10:25-11:00
59.Wawrzyniak Monikawtorek, 9:15-10:00
60.Wenta Annawtorek, 16:30-17:15piątek, 13:50-14:35
61.Wiktor Agnieszkapiątek, 9:40-10:30
62.Zaborowska Małgorzataśroda, 11:25-12:10środa, 12:10-12:55
63.Zienkiewicz Martinawtorek, 11:25-12:10środa, 14:45-15:30
64.Żmudzka Monikaponiedziałek, 12:00-12:45poniedziałek, 12:45-15:30