Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmem przygotowanym przez szkolną drużynę Odysei Umysłu relacjonującym udział w tegorocznych Światowych Finałach.

W imieniu Uczniów i Rodziców jeszcze raz dziękujemy za wsparcie wszystkim darczyńcom.

W dniu 3.04.2022 nasza szkolna drużyna została Mistrzem Polski w międzynarodowym konkursie kreatywności Odysei Umysłu, międzynarodowym programie edukacyjnym mającym na celu rozwijanie zdolności twórczych i zachęcanie dzieci i młodzież do pomysłowego rozwiązywania problemów. Tym samym drużyna dostała szansę reprezentowania Polski na Finałach Światowych w Iowa State University, Ames, USA.

OU1

Drużyna Odysei Umysłu wraz z nauczycielami trenerami odebrała gratulacje z rąk Starosty Wejherowskiego, Pani Gabrieli Lisius. Drużyna zdobywając Tytuł Mistrzów Polski Odysei Umysłu uzyskała prawo do reprezentowania naszego kraju podczas światowego finału konkursu w USA, na którym zajęła 7 miejsce (na 33 drużyny w 3 kategorii wiekowej).

OU tytułowe

W wrześniu 2018 r. w „Sobieskim” powstały dwie nowe drużyny Odysei Umysłu. Członkami pierwszej drużyny zostały uczennice: Kamila Damps, Martyna Prochera, Julia Rutkowska, Aniela Garba oraz Martyna Nguen Minh.

55916084 2340852899469167 6627406907374043136 o

W wrześniu 2017 roku. w naszej szkole powstała nowa drużyna Odysei Umysłu. Członkami drużyny zostali uczniowie klasy 1a: Kamila Damps, Anna Ebertowska, Julia Potrykus, Oliwia Damps, Michał Wierzbicki, Kacper Chmaj.

DSC07552

W jesienią 2016 r. w naszej szkole powstała nowe drużyny Odysei Umysłu, pod opieką trenerek pani profesor Aleksandry Kani i Ewy Kass. Członkami drużyny zostali uczniowie: Paulina Kowalczyk, Patryk Jankowski, Marta Bartnicka, Paulina Angel i Kamil Plewka.

DSC06301