21 października 2022 roku, w gościnnych progach Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie, miały miejsce warsztaty z panią Marzeną Żurek - autorką książek traktujących o zdrowym żywieniu, psychodietetykiem, doradcą i edukatorem żywieniowym.
 312142561 489699176533888 3554878278496912142 n
Uczniowie klasy 1b o profilu medycznym mogli poznać bądź utrwalić wiedzę z zakresu prawidłowego sposobu odżywiania.Podczas spotkania, jak również w swoich książkach, autorka przytoczyła szereg oryginalnych i łatwych do wykonania przepisów z użyciem pełnowartościowych, zdrowych produktów.
Siedząc przy pięknie zastawionym stole, na którym gościły warzywa i owoce, młodzież przekonała się, iż możliwe jest samodzielne przygotowanie apetycznie wyglądającej i smacznej przekąski.
Dziękujemy prowadzącej spotkanie za solidną dawkę zachęty do wzięcia odpowiedzialności za sposób, w jaki się odżywiamy we własne ręce.
Dyrekcji Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w warsztatach.