Drodzy Rodzice!

Niebawem miną dwa miesiące od zamknięcia szkół i w ogóle konieczności poddania się przez nas wszystkich pewnym ograniczeniom. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja nie jest zwyczajna, może budzić niepokoje i lęki, generować negatywne emocje, z którymi czasem trudno sobie samemu poradzić. Dlatego, jak już informowaliśmy w wiadomościach na Librusie, zarówno psycholog, jak pedagog szkolny są do Państwa dyspozycji. Można się z nami kontaktować telefonicznie bądź przez Librus, aby uzyskać porady, konsultacje, albo też po prostu zwyczajnie porozmawiać.


Jeżeli ktoś z Państwa chciałby skorzystać z naszego wsparcia, prosimy się nie krępować i sygnalizować takie potrzeby.
Numery naszych telefonów zostały podane w wiadomościach wysłanych na platformie Librus.

Informujemy również o możliwości skorzystania przez Państwa dzieci ze wsparcia telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. To bezpłatny numer, pod który można zadzwonić albo napisać – informacje na stronie 116111.pl

Z poważaniem
Jolanta Szmuda
Rafał Dębski