Z przyjemnością informujemy , że  uczniowie klasy 3g Katarzyna Kania i Paweł Wilczewski zostali laureatami VIII edycji Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice” .

zdj010

Ten trójdyscyplinarny konkurs jest organizowany przez Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 w Wejherowie.

Uczniowie wraz z nauczycielem Panią Wioletą Krot wzięli udział w uroczystym zakończeniu Konkursu , które odbyło  się 19 czerwca 2020r. na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni bez postępowania rekrutacyjnego. Nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję wysłuchać krótkiej historii tej szacownej Uczelni z okazji obchodzonego 100-lecia oraz prezentacji Wydziału Elektrycznego UMG, a następnie zobaczyć część bogatej bazy laboratoryjnej.

Serdecznie gratulujemy uczniom i  ich nauczycielom.