EU flag Erasmus vect POS

Wczoraj Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków złożonych w sektorze Edukacja Szkolna w ramach Akcji 2 – Partnerstwa Współpracy Szkół – KA229.

Wśród zatwierdzonych wniosków znalazł się nasz projekt „Sekrety nauki”.

Głównym jego celem jest rozwój uczniowskich umiejętności i wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych, ścisłych oraz języka angielskiego z użyciem nowoczesnych technologii i TIK. Bardzo ciekawym tłem zgłębiania tej wiedzy będzie…., a to już sekret 😊

Do współpracy zaprosiliśmy szkoły z Chorwacji, Czech, Estonii i Finlandii. Podczas realizacji projektu będziemy pracować  zarówno w grupach lokalnych jak i międzynarodowych. Część pracy będzie realizowana w szkole oraz online, ale oczywiście nie zabraknie wyjazdów do szkół partnerskich. 

Od września ruszamy z rekrutacją. Zapraszamy do wspólnego odkrywania Sekretów Nauki z…. w tle.