Znamy już wyniki etapów finałowych Pomorskiej Ligi Zadaniowej i konkursu pt. “Wygraj indeks”.

beztytulu

Za nami finał XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj indeks” w którym uczniowie w czasie  godziny rozwiązywali 5 zadań z różnych działów chemii (w tym wykraczających poza podstawę programową poziomu rozszerzonego). Do najwyższego -II etapu tego konkursu zakwalifikowano 207 uczniów.

Finalistami tego konkursu są:

Rafał Bizewski z kl. 3e

Alicja Borycka z kl. bG

Ryszard Brylowski z kl. 3c

 

Finaliści Pomorskiej Ligi Zadaniowej z chemii

 Zdolni z Pomorza ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2020/2021

W najwyższym etapie tego konkursu wzięło udział 42 uczniów z województwa pomorskiego. Wśród nich znalazło się troje uczniów naszego LO. W etapie finałowym uczniowie rozwiązywali 5 rozbudowanych zadań, oraz zaprojektowali własne zadanie dotyczące reakcji chemicznych metali. Wszyscy nasi uczniowie zdobyli tytuł finalisty.

Są to:

Radosław Składowski z kl. 3e

Alicja Borycka z kl. 2bG

Natalia Gostomska z kl. 3e

        

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy !!!