Studniówka w roku szkolnym 2004/2005

Uczniowie III klas licealnych 13 stycznia - na 100 dni przed egzaminem dojrzałości - bawili się na balu studniówkowym. Impreza odbyła się w "Hotelu Faltom"; zorganizowali ją przede wszystkim rodzice tegorocznych maturzystów przy pomocy wychowawców klas.
Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że była to niezwykła zabawa. Głównym punktem balu był oczywiście POLONEZ (wyćwiczony perfekcyjnie dzięki nauczycielom W-f: p.Wiktor, p.Jędrzejewskiej i p.Śmielakowi). Jak na każdej studniówce, tak i na tej pojawiły się życzenia, podziękowania a także wspomnienia.
W rytm muzyki uczniowie i nauczyciele bawili się do białego rana. Mało kto spędził przy stole więcej niż 10 minut. Atmosfera była tak wspaniała, że aż trudno było przestać tańczyć. Zaskakujący dla niektórych może być fakt, iż wszyscy doskonale bawili się przy muzyce, pochodzącej wyłącznie z repertuaru polskich artystów.
Połamane obcasy i obolałe nogi nie były zatem niczym zaskakującym, ponieważ warto było pocierpieć po tak udanym balu. Miejmy nadzieję, że kolejne roczniki przeżyją równie wspaniałe imprezy studniówkowe. Natomiast tegorocznym maturzystom możemy już tylko życzyć samych sukcesów na maturze!
 
Nauczyciele naszej szkoły również bardzo pozytywnie wspominają ten bal:
P. Karwowska: "Młodzież była przepięknie ubrana, a polonez wyszedł prawie bezbłędnie. Uważam jednak, że organizatorzy nie do końca dopracowali imprezę ze strony kulinarnej. W porównaniu do poprzednich studniówek, jedzenia podano za mało. Było tylko po jednej filiżance kawy lub herbaty. Proponowałabym też, aby następnym razem chociaż przez kilka godzin grała orkiestra zamiast DJ-a. Mimo wszystko maturzyści bawili się wyśmienicie."
P. Adamczyk: "Na studniówce byłam tylko dwie godzinki ale bardzo mi się podobało. Uczniowie bawili się świetnie, a przy tym bardzo kulturalnie. Nigdzie nie widziałam papierosów ani alkoholu. Trzeba też wspomnieć o strojach- były przepiękne!"
P. Brunke: "Studniówka była wspaniałym balem tegorocznych maturzystów - na pewno zbliżająca się matura uda się wszystkim tak jak polonez i będą z niej tak samo zadowoleni. Ja osobiście żałuję jedynie, że na tym balu nie było orkiestry - tak wspaniałe stroje raczej nie pasują do klimatu dyskoteki. Pomimo tego wszyscy bawili się doskonale."

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11