„BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!”

Finał 28.Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.
Nauczyciele i uczniowie „Sobieskiego” zapraszają na koncert „Ku dobru”, który odbędzie się 12 stycznia br. w auli liceum, w godz.16:00-18:00.

nowy

W ubiegłym roku, po tragicznej śmierci prezydenta P. Adamowicza, śpiewem i słowem chcieliśmy pokazać, że „ludzi dobrej woli jest więcej”, dlatego zorganizowaliśmy koncert „Ku dobru ”. Działania wyzwalające dobrą energię należy kontynuować, stąd kolejny koncert i chęć włączenia się w organizację finału WOŚP, której przyświeca piękny cel - dobro małych dzieci (zakup urządzeń ratujących ich życie i zdrowie) . Wierzymy, że przyłączycie się do nas, weźmiecie udział we wspólnym śpiewaniu i aukcji prac uczniowskich oraz wszelkich podarunków, jakie od Was otrzymamy.
Wystąpią nauczyciele, uczniowie i absolwenci naszego liceum. Wstęp wolny.